CYBER-WAWER 2

CYBER-WAWER 2

K. Stajniak, A. Cichosz, Warszawa

2022

Technologiczny Design – niezwykle projektowanie zwykłych przedmiotów.

Do czego w projektowaniu krzesła, ławki czy lampy może przydać się Wirtualna Rzeczywistość? Co kryją za sobą niezwykłego, zwykłe przedmioty, którymi otaczamy się na co dzień? Czy zastanawialiście się kiedyś co ciekawego może być w projektowaniu tych przedmiotów? W sobotę chcemy Was zaskoczyć!
Na spotkaniu: „Technologiczny Design – niezwykłe projektowanie zwykłych przedmiotów” pokażemy jakich technologii używają projektanci wzornictwa i architekci aby usprawnić swoją pracę. Pokażemy ile zaskakujących i nowoczesnych metod można wykorzystać do projektowania przedmiotów zupełnie nam znanych. Zobaczycie też jak mieszają się światy nowoczesnych technologii i tradycyjnego designu.
Zaprezentujemy na żywo projektowanie w Wirtualnej Rzeczywistości za pomocą okularów VR i kontrolerów. Wspólnie z uczestnikami stworzymy wirtualny projekt.
Wykład z elementami warsztatu poprowadzą projektanci Anna Cichosz i Konstanty Stajniak – Anna to projektantka wzornictwa z doświadczeniem w przemyśle, a Konstanty to projektant oraz architekt z multidyscyplinarnymi umiejętnościami łączącymi dziedziny sztuki i technologii.
Przyjdźcie do Kulturoteki w Falenicy w sobotę 25 czerwca na piknik Cyber-Wawer 2 na godz. 15.30 (sala eksperymentalna II piętro). Na spotkanie zapraszamy zarówno młodszych jak i osoby dorosłe 🙂